Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego

W Grupie Montessorków oraz w Grupie IV odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego oraz pożegnanie Starszaków.
Podczas występu dzieci z gracją zatańczyły Poloneza, prezentowały umiejętności recytatorskie oraz taneczne. Tego dnia salę wypełniło mnóstwo emocji i wzruszeń. Po wspaniałej części artystycznej, kontynuowaliśmy spotkanie
i zabawy w ogrodzie, gdzie pachniało przygotowanym przez Rodziców poczęstunkiem. Był to rok pełen nowych doświadczeń i umiejętności, nowych znajomości i zdobytej wiedzy. Oby kolejne lata były równie radosne i pełne nowych wyzwań.
Pragniemy podziękować Przedszkolakom za ich ciężką pracę, którą wykonywały w tym roku. Dziękujemy Rodzicom za to, że tak dobrze wspierali swoje pociechy. Absolwentom naszego przedszkola życzymy wielu sukcesów w szkole oraz spełnienia marzeń, również wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-07-16 17:07przez:
Opublikowano:2022-07-16 17:10przez:
Podmiot udostępniający: Miejskie Przedszkole Nr 12 w Legnicy
Odwiedziny:243

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.